Našou hlavnou činnosťou je maloobchodný predaj kancelárskej ,telekomunikačnej techniky a širokého sortimentu tovaru pre podnikateľskú sféru aj domácnosti. Máme veľký záber poskytovania najžiadanejších služieb v týchto oblastiach a neustále ich rozširujeme.

Sme autorizovaným predajcom a servisnou organizáciou slovenského výrobcu ONLINE REGISTRAČNÝCH POKLADNÍC eKasa spoločnosti registračné pokladne ELCOM Prešov s.r.o. a realizujeme kompletné služby a servis pri ktorých uplatňujeme naše 20 ročné skúsenosti v tejto oblasti.

Stali sme sa PARTNEROM spoločnosti skylink a on-line aktivujeme dekodovacie karty, platené programy, servisné poplatky a prevádzame ďaľšie služby s tým súvisiace.

Sme autorizovaný predajca nadčasových hodiniek nemeckého výrobcu nadčasové hodinky .

Zákazníkom poskytujeme najčastejšie žiadané služby ako sú KOPÍROVANIE a TLAČ z dátových nosičov ČB a farebne až do formátu A3, odosielanie a prijímanie e-mailov, výroba pečiatok, vizitiek, oznámení, hrebeňová väzba, laminovanie až do formátu A3, výmena batérií do hodiniek , skracovanie náramkov a ďaľšie služby .

Priorita pre nás je predávať kvalitný tovar a vykonávať dobré služby v čoho prospech svedčí aj minimálne množstvo reklamácií.

Náš slogan

ATEL je Váš priateľ

nie je len slogan.....:)

Š.Moyzesa 1, Prievidza, 971 01, e-mail: atel@atel.sk, tel.fax:046/5423 096, IČO : 47 583 735, IČ DPH: SK1042540169