Online registračná pokladnica eKasa Euro-80i/o B

Online registračná pokladnica eKasa Euro-80i/o B

Online registračná pokladňa pre EET EURO 80 B. Revolučná pokladňa s odolnou silikónovou klávesnicou, ktorá vďaka svojmu kompaktnému riešeniu zamedzí prístupu akémukoľvek prachu a nečistotám.

Nízka spotreba a vysoký výkon, rýchla dvojpalcový tlačiareň s jednoduchou výmenou pásky.

Odolná silikónová klávesnica s 35 klávesmi významne prispeje k dlhej životnosti pokladnice. Vďaka svojmu kompaktnému riešeniu zamedzí prístupu akejkoľvek nečistoty či prachu do pokladnice a tým napomáha plynulé a nepretržitej prevádzke. Klávesnica však nie sú len praktické, ale vďaka svojmu dizajnu a povrchovej úprave sú príjemné aj pre oko a na dotyk.

Online registračná pokladnica Euro 80 ponúka širokú škálu možností komunikácie so vzdialenými zariadeniami. 1x USB (host), 1x USB (OTG), či možnosť pripojenia na internet prostredníctvom Wifi a LAN zjednoduší predávajúcemu presun dát zo zariadení či do neho. Zariadenie navyše disponuje viac porty pre pripojenie externých zariadení, peňažných zásuviek a podobne.

 

Cena na vyžiadanie

Námestie slobody 17/1, OD Prior, Prievidza, 971 01, e-mail: atel@atel.sk, 0904 210 889, IČO : 47 583 735, IČ DPH: SK1042540169